Caritas Archidiecezji Łódzkiej


Życzenia na Boże Narodzenie 2020 z Aleppo - s. Brygida Maniurka

Nasze galerie

Wyprzedaż filcowych produktów ZAZ

ZAZ_kuppanfilc_240Zakład Aktywności Zawodowej Caritas Archdiecezji Łódzkiej rozpoczął akcję wyprzedażową produktów z filcu, które wykonywane są przez niepełnosprawnych pracowników zakładu. Pandemia koronawirusa sprawiła, że działalność zakładu została sparaliżowana. Każdy zakup produktów wspiera zakład w realizacji statutowych założeń rehabilitacji społecznej, zawodowej i zdrowotnej osób niepełnosprawnych a także wspiera działania ekonomii społecznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów ZAZ na stronie: www.filcmania.pl. Codziennie inny produkt w atrakcyjnej cenie! A poniżej zobaczcie, co sami o ZAZ i o sobie piszą pracownicy zakładu.

kład Aktywności Zawodowej Caritas Archidiecezji Łódzkiej istnieje od lipca 2001 roku i znajduje się obecnie na ul. Gogola 12 w Łodzi. Głównym zadaniem naszego Zakładu jest przygotowanie osób niepełnosprawnych do niezależnego a także w miarę możliwości aktywnego trybu życia. Staramy się aby jak najwięcej naszych niepełnosprawnych pracowników znalazło pracę na otwartym rynku pracy, dlatego też bardzo ważną rolę odgrywa tutaj aktywizacja zawodowa, społeczna oraz lecznicza. Dla części z nich jest to powrót do normalności po często długim czasie spędzonym w zamknięciu w domu, odciętych od społeczeństwa. Często nie jest im łatwo ale nie poddają się i walczą o lepsze jutro. Tworzymy tutaj jedną wielką Zaz-ową rodzinę.

Każdy z nas ma jakieś pasje, niestety z uwagi na różne niepełnosprawności nie zawsze możemy je realizować, ale mamy ogromne chęci, mamy pomysły i bardzo chcemy się nimi z Wami podzielić.

Tworzymy ciekawe rzeczy, w wykonanie których wkładamy całe swoje serducho i pełne zaangażowanie. Wszystkie nasze produkty wykonujemy własnoręcznie i z pasją, pomagając sobie nawzajem a każdy sprzedany produkt utwierdza nas w tym, że to co robimy ma sens i podoba się innym a to jest dla nas bardzo ważne.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.filcmania.pl, gdzie znajdziecie nasze produkty wykonane z filcu, wszystkie według naszego pomysłu i wykonane przez naszych niepełnosprawnych pracowników. Każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie, dla firmy, czy na prezent dla kogoś bliskiego.

Od niedawna prowadzimy również akcję: „Pocztówka sercem malowana”. Jest to kolejny pomysł naszych niepełnosprawnych pracowników, którzy tworzą kartki na różne okazje, według swoich pomysłów, własnoręcznie je rysując. Niebawem pojawią się w sprzedaży kartki z okazji Dnia mamy, dlatego też serdecznie zachęcamy do zaglądania do naszego sklepu internetowego www.filcmania.pl 

Każdy dokonany przez Państwa zakup wspiera nasz Zakład w realizacji statutowych założeń rehabilitacji społecznej, zawodowej i zdrowotnej osób niepełnosprawnych a także wspiera działania ekonomii społecznej.

Każdy sprzedany produkt, to kolejny uśmiech na twarzy naszych pracowników. Pomóżcie nam sprawić, żeby ten uśmiech zagościł już na zawsze i dajcie im poczucie, że są ważni i że to co robią też jest ważne.

Niestety w związku z pandemią koronawirusa, nasz Zakład jak i nasi niepełnosprawni pracownicy przechodzimy trudny okres, chociażby z uwagi na ograniczony kontakt z klientem stacjonarnym, co dla naszych pracowników jest również bardzo ważnym elementem aktywizacyjnym. Nie jest nam łatwo ale staramy się nie przerywać chociaż naszej działalności internetowej, dzięki czemu nasi pracownicy mogą pracować dalej.

Robiąc u nas zakupy, wspieracie naszych pracowników, dajecie im poczucie, że ich praca ma sens, wspieracie ich rehabilitacje i zapewniacie przede wszystkim ten uśmiech na ich twarzach.

Mamy nadzieję, że nasze produkty ucieszą nie jedna osobę, dlatego liczymy na Was i Waszą pomoc.

Dla nie zdecydowanych proponujemy zakup Kuponu, który będzie można wykorzystać w późniejszym terminie, lub podarować bliskiej osobie w prezencie.

Odwiedzajcie nasz sklep www.filcmania.pl 

Dla naszych klientów przewidujemy różne ciekawe promocje oraz rabaty.

Więcej o nas na naszej stronie internetowej www.zaz.com.pl

Zapraszamy również na nasze profile społecznościowe na Facebook ZAZ, Facebook FILCmania oraz Instagram.

 

 ZAZ_kuppanfilc_500

Anna Orpel     
<- wróć
Wykorzystanie powyższego materiału lub jego fragmentów na własnej stronie internetowej jest możliwe pod warunkiem podania źródła oraz autora.
Wspierają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas
 • Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej

wpłać on-line
przekaż 1 % podatku
przekaż dary rzeczowe