możesz pomócmożesz pomóc

• deutsch

Aktualności.

Nagrody w krzyżówce "BEZ RESZTY" 2019

BR2019_losowanie_nagrodW dniu 17 kwietnia 2019 roku komisja redakcyjna gazety "BEZ RESZTY" rozlosowała nagrody za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki w dziewiątym numerze naszej gazety. Do przewidzianego regulaminem krzyżówki terminu nadsyłania odgadniętego hasła, nadesłano 27 poprawnych odpowiedzi. Przypominamy, że z prawidłowo rozwiązanej krzyżówki należało ułożyć hasło: POZNAJ I POMÓŻ. Poniżej prezentujemy wyniki losowania. Gratulujemy nagrodzonym! O wygranej powiadomimy Państwa telefonicznie.

Łóżka pielęgnacyjne od Wspólnoty Freiburg

wspólnota freiburg 2W czwartek, 4 kwietnia 2019 roku, przedstawiciele niemieckiej Wspólnoty Freiburg przekazali darowiznę dla Caritas Archidiecezji Łódzkiej, w postaci dwóch łóżek pielęgnacyjnych. To już kolejna darowizna specjalistycznych łóżek, które przekazują nasi Przyjaciele z Freiburga. Łóżka dla chorych będzie można wypożyczać z magazynu łódzkiej Caritas. W imieniu chorych i ich rodzin serdecznie dziękujemy za wsparcie i zapewniamy naszych Darczyńców o pamięci w modlitwie.

Miłość i Miłosierdzie - pokaz filmu z udziałem twórców

Miłość_i_Miłosierdzie_1Caritas Archidiecezji Łódzkiej i Kino Charlie organizują specjalny pokaz premierowy filmu "Miłość i Miłosierdzie", ze specjalnym udziałem twórców: Michała Kondrata - reżysera i Kamili Kamińskiej - aktorki, która wcieliła się w  rolę św. Faustyny Kowalskiej. Pokaz odbędzie się w najbliższą środę, 3 kwietnia 2019 roku, w kinie Charlie w Łodzi. Słowo wstępne przed pokazem filmu wygłosi Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś Metropolita Łódzki, zaś po seansie odbędzie się spotkanie z twórcami. Film wchodzi do kin w całej Polsce, w piątek, 29 marca.

Więcej aktualności »»
Nasze akcje